Dobrodošli!

lart@lart.hr
www.lart.hr
web galerija

Prije osam godina u Sloveniji, točnije u Škofija Loki, završila sam nekoliko edukativnih tečajeva za izradu vitraja u ravnim i ukrivljenim linijama, a fascinira me ljepota antičkog stakla uokvirenog u olovne spojnice iz kojih uvijek zrači neka priča.

„L-ART“ je ime i prezime mog tradicijskog obrta. Pod motom spoja prošlosti i sadašnjosti nastaju unikatne svjetiljke, vaze, svjećnjaci, zrcala, anđeli, nakit, slike dvoraca, crkvi, vitraji za crkvene prostore i privatne kuće. Radovi nastaju u domaćoj radionici i izloženi su u vlastitoj izložbeno – prodajnoj galeriji.
Bila sam članica Tiffany udruge „Magnolije“, a danas aktivna članica TU „Kala“ kako bi sa svim članovima istih smjernica zajedno izlagali svoje radove diljem Hrvatske.